On Time Yapı Dekorasyon
11
Sağlık Mah. M.Zekai Konrapa Bulvarı No:41/19Merkez,34100
+90 (374) 212 42 141996 yılında Fehmi Geyikçioğlu Tarafından kurulmuştur, Ontime Yapı Dekorasyon; olarak 1996 yılında Muğla Bodrum'da başlayan yapı dekorasyon ve alçı izolasyon, asma tavan, taş yünü, pak siding, duvar kağıdı, mermer ve seramik, her türlü boya işleri serüvenimiz, Bodrum Barlar sokağı, Lives mağazalarında taş dekorasyon, alçıpan asma tavan ve komple boya işleri ile devam etti.

Bodrum Sezer Otel;Bodrum Sezer Otel; iç-dış boya, giriş asma tavanları, patina eskitme ve mermer boyaları, İbrahim Tatlıses Otel; iç dış boya tadilat, taban traverten döşemeleri, Gumbet Otel; iç-dış boya, tadilatı ve çatı su izolasyonu, Taksim Palas Otel; iç alçı sıvaları, iç boyaları dış cephe boyası, Samura Otel ve Bitez Otel; iç alçısı, iç boyası, dış boyaları, mermer döşeme, slim işleri, Bodrum Barlar Sokağında-Sokak Bar; iç taş dekorlar, dans pistinin yapımı, Bodrum Halikarnas Disko ve Gumbet Bar; iç dış dekorasyonu, Bodrum Ziraat Bankası ve İzmir Ziraat Bankası şubelerinin dekorasyonu ile geçmiş zamanda verdiğimiz hizmetlerimiz arasındadır.

2005 yılından itibaren güzel ilimiz Bolu ve bölgesinde aynı iş serüvenizim Bodrum'daki başlamış olduğumuz dekorasyon işleri ile beraber binalarda ısı yalıtım, iç-dış komple boya ve kaplama işlerimiz devam etmektedir. Ontime Yapı Dekorasyon olarak, siz müşterilerimize kaliteli hizmet, uygun maliyet sunarak, iyi hizmet vermeyi kendimize hedef edindik. Bu çalışma prensibi doğrultusunda siz değerli müşterilerimizle beraber Yapı Dekorasyon hizmetlerini vermeye devam edeceğiz.

İşletmemiz inşaat ve yapı sektöründe edindiği deneyim ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimize kalite ve güvence ile sunmaya çalışmaktadır. İnşaat ve yapı sektöründe edinmiş olduğumuz deneyimlerimiz ışığında hizmetlerimizi sunmaktayız. Dış Yapı Mantolama, Tuğla Üzeri Alçı Sıva, İç Dekorasyon, Parke Ve Boya
İşletmemizde Ücretsiz Keşif Yapılmaktadır.
9528Ziyaretçi
 • Yetkili Fehmi GEYİKÇİOĞLU
 • Adres Sağlık Mah. M.Zekai Konrapa Bulvarı No:41/19 - Merkez
 • Telefon +90 (374) 212 42 14
 • Telefon ( 2 ) +90 (536) 312 72 76 - +90 (541) 778 30 14
 • Fax +90 (374) 212 42 14
 • Özel Sitesi http://www.ontimedekorasyon.com
 • Web Sitesihttp://ontimedekorasyon.Boluport.com
 • E-Postaontime@ontimedekarasyon.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 20.00
 • Servis Saatleri08:00 - 20:00
 • Servis Yerleri İl Geneli
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Sağlık Mah. Beygaz Binası Altı

İletişim Formu
1996 yılında Fehmi Geyikçioğlu Tarafından kurulmuştur, Ontime Yapı Dekorasyon; olarak 1996 yılında Muğla Bodrum'da başlayan yapı dekorasyon ve alçı izolasyon, asma tavan, taş yünü, pak siding, duvar kağıdı, mermer ve seramik, her türlü boya işleri serüvenimiz, Bodrum Barlar sokağı, Lives mağazalarında taş dekorasyon, alçıpan asma tavan ve komple boya işleri ile devam etti.Bodrum Sezer Otel;Bodrum Sezer Otel; iç-dış boya, giriş asma tavanları, patina eskitme ve mermer boyaları, İbrahim Tatlıses Otel; iç dış boya tadilat, taban traverten döşemeleri, Gumbet Otel; iç-dış boya, tadilatı ve çatı su izolasyonu, Taksim Palas Otel; iç alçı sıvaları, iç boyaları dış cephe boyası, Samura Otel ve Bitez Otel; iç alçısı, iç boyası, dış boyaları, mermer döşeme, slim işleri, Bodrum Barlar Sokağında-Sokak Bar; iç taş dekorlar, dans pistinin yapımı, Bodrum Halikarnas Disko ve Gumbet Bar; iç dış dekorasyonu, Bodrum Ziraat Bankası ve İzmir Ziraat Bankası şubelerinin dekorasyonu ile geçmiş zamanda verdiğimiz hizmetlerimiz arasındadır.2005 yılından itibaren güzel ilimiz Bolu ve bölgesinde aynı iş serüvenizim Bodrum'daki başlamış olduğumuz dekorasyon işleri ile beraber binalarda ısı yalıtım, iç-dış komple boya ve kaplama işlerimiz devam etmektedir. Ontime Yapı Dekorasyon olarak, siz müşterilerimize kaliteli hizmet, uygun maliyet sunarak, iyi hizmet vermeyi kendimize hedef edindik. Bu çalışma prensibi doğrultusunda siz değerli müşterilerimizle beraber Yapı Dekorasyon hizmetlerini vermeye devam edeceğiz.İşletmemiz inşaat ve yapı sektöründe edindiği deneyim ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimize kalite ve güvence ile sunmaya çalışmaktadır. İnşaat ve yapı sektöründe edinmiş olduğumuz deneyimlerimiz ışığında hizmetlerimizi sunmaktayız. Dış Yapı Mantolama, Tuğla Üzeri Alçı Sıva, İç Dekorasyon, Parke Ve Boya

İşletmemizde Ücretsiz Keşif Yapılmaktadır.

Firmanızı Ekleyin

Boluport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 104 firma yer almaktadır.