Bolu Otel
33
Aktaş Mah. Taşhancılar Cad. No:20Merkez,34100
+90 (374) 212 14 24Bolu Otel 14 Aralık 2010 tarihinde Bolu İl Merkezinde açılmıştır. Otelimiz, 4 adet aile odası(1 double + 1 single yatak) 4 adet çift kişilik double oda (1 double yatak) 16 adet çift kişilik single oda(2 addet single yatak) 4 adet tek kişilik single oda (1 addet single yatak) olmak üzere toplam 28 oda, 60 yatak kapasitelidir.

Tüm odalarımızda telefon, tv, wc, duş, sandalye, gardrop, saç kurutma makinesi, kablosuz internet bağlantısı mevcuttur. Oda zeminleri laminat parke kaplı, koridorlar ve odalar halı döşemelidir.

Otelimizde 1adet Restaurant, lobby, özel otoparkımız bulunmaktadır. Restaurantımızda zengin köy ürünlerinden oluşan açık büfe kahvaltı, sıcak ve soğuk yemekler, ızgara pide, salata çeşitleri, tatlı ve meyve çeşitleri sunulmaktadır. Restaurantımız a'la carte olarakta dışarıdan gelen misafirlerimize ve gurup yemeklerine hizmet vermektedir.

Otelimiz, tabiatı ve tarihi zenginlikleri ile ünlü Bolu İlimizin güzide yerleri olan Kartalkaya kayak merkezine 40 km, Abant'a 30 km, Yedi Göller'e 42 km, Gölcük'e 10 km, ünlü Köroğlu Dağları yaylarına 25 km mesafededir. 24 saat güvenlik kameralarıyla izlenen otelimiz huzurlu, güvenli, konforlu, kaliteli bir hizmet verebilmek iççin tüm gücüyle çalışmakta ve her geçen gün çıtasını yükseltmektedir.
10693Ziyaretçi
 • Yetkili Bolu Hotel
 • Adres Aktaş Mah. Taşhancılar Cad. No:20 - Merkez
 • Telefon +90 (374) 212 14 24
 • Telefon ( 2 )
 • Fax
 • Özel Sitesi http://www.boluotel.com
 • Web Sitesihttp://boluotel.Boluport.com
 • E-Postainfo@boluotel.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış01:00 - 24:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Karaköy Otobüs Durağı Karşısı

İletişim Formu
Bolu Otel 14 Aralık 2010 tarihinde Bolu İl Merkezinde açılmıştır. Otelimiz, 4 adet aile odası(1 double + 1 single yatak) 4 adet çift kişilik double oda (1 double yatak) 16 adet çift kişilik single oda(2 addet single yatak) 4 adet tek kişilik single oda (1 addet single yatak) olmak üzere toplam 28 oda, 60 yatak kapasitelidir.Tüm odalarımızda telefon, tv, wc, duş, sandalye, gardrop, saç kurutma makinesi, kablosuz internet bağlantısı mevcuttur. Oda zeminleri laminat parke kaplı, koridorlar ve odalar halı döşemelidir.Otelimizde 1adet Restaurant, lobby, özel otoparkımız bulunmaktadır. Restaurantımızda zengin köy ürünlerinden oluşan açık büfe kahvaltı, sıcak ve soğuk yemekler, ızgara pide, salata çeşitleri, tatlı ve meyve çeşitleri sunulmaktadır. Restaurantımız a'la carte olarakta dışarıdan gelen misafirlerimize ve gurup yemeklerine hizmet vermektedir.Otelimiz, tabiatı ve tarihi zenginlikleri ile ünlü Bolu İlimizin güzide yerleri olan Kartalkaya kayak merkezine 40 km, Abant'a 30 km, Yedi Göller'e 42 km, Gölcük'e 10 km, ünlü Köroğlu Dağları yaylarına 25 km mesafededir. 24 saat güvenlik kameralarıyla izlenen otelimiz huzurlu, güvenli, konforlu, kaliteli bir hizmet verebilmek iççin tüm gücüyle çalışmakta ve her geçen gün çıtasını yükseltmektedir.
Firmanızı Ekleyin

Boluport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 104 firma yer almaktadır.